Nawigacja:    Strona główna    >>    Warsztaty (Dla rodziców)

O projekcie

Harmonogram warsztatów

Co zyskam?

Opinie uczestniczek


„Mama wraca do pracy” w Sopocie

Jesteś mamą, której życie kręci się wokół macierzyństwa? Czujesz, że 24 godziny to zbyt mało, aby zrobić coś dla siebie? Może czas rozkręcić swój biznes, którego siedzibą będzie twoje "M-3"? Wiesz co lubisz, ale nie wiesz jak na tym zarobić, jak się do tego zabrać? Być może nie chcesz wracać do pracy z przed roku, dwóch lat, a może trzech? Jak pogodzić bycie Mamą, z pracą zawodową na etacie lub własnym biznesem?

Jeśli czujesz, że jest to czas, aby zacząć coś robić, pomogę Ci zaplanować i przeanalizować Twoją sytuację na warsztatach w kameralnej STAŁEJ grupie. Warsztaty "Mama wraca do pracy" już ruszają!

Jest to cykl spotkań (raz w tygodniu), w każdy poniedziałek między godziną 12 a 14. Miejsce warsztatów: Mamuszki 15 Sopot

Zapisz się na WARSZTAT POKAZOWY, liczba miejsc ograniczona.


Bilety dostępne podczas warsztatu pokazowego oraz przez portal Evenea

Warsztat pokazowy: 11.12.2017 w Sopocie przy ul. Mamuszki 15.

SOPOT,
11.12.2017Koszt warsztatu pokazowego 19 zł.

Co otrzymujesz podczas całego projektu?
 1. Osiem spotkań z coachem, pedagogiem, liderem projektu, z którym pracujesz na swoim życiem zawodowym, poszukujesz nowych ścieżek rozwojowych, pracujesz nad poczuciem wartości siebie i budujesz równowagę we własnej rodzinie.
 2. Jedno spotkanie biznesowe z doświadczonym ekonomistą, zwolennikiem wszelkich analiz mikro i makro ekonomicznych, gdzie swój pomysł sprowadzasz na ziemię i oglądasz od strony kosztowo-dochodowej.
 3. Jedno spotkanie z pasjonatką komunikacji niewerbalnej, podczas którego będziecie pracować nad własnymi komunikatami, które wysyłacie na co dzień.
 4. Jedno spotkanie z wizażystką, która zadba o Twój wizerunek zewnętrzny, idealny strój, i świeże spojrzenie.
 5. Jedno spotkanie z fotografką, która zrobi Ci zdjęcia biznesowe, do wykorzystania w nowym CV, na stronie www lub FB.

  A to wszystko dla CIEBIE byś wróciła do życia zawodowego jako pewna siebie, swoich umiejętności i pełna poczucia własnej wartości 100% dumna mama!

  Koszt całego projektu to 229 zł za 12 spotkań, płatne w dwóch częściach:
  1. 49 zł do 15 grudnia
  2. 180 zł do 8 stycznia


   Masz pytanie?
   Napisz wiadomość, zawsze dokładam wszelkiej staranności, byś otrzymała wyczerpującą odpowiedź w ciągu 24 godzin.   Monika Trocha

   e-mail: kontakt@monikatrocha.pl   << wstecz (strona główna)